Oprava nabíjení iPhonu na počkání bez nutnosti objednání předem!

Problém s nabíjením iPhonu jsou po problémech s baterií a prasklým displejem, třetí nejčastější opravou, se kterou se u iPhonu setkáváme. Špatně nabíjející problém je velice častým jevem a ne vždy je nutné hned provádět servisní zákrok. Oprava nabíjení může být velice snadná.

Oprava nabíjení iPhonu na počkání

Problémy s nabíjením iPhonu jsou opravdu velice častým jevem mezi majiteli iPhonu. Ne vždy je ovšem nutné hned měnit celý nabíjecí konektor. Nošením iPhonu v kapse dochází velice často k usazování prachu. Usazený prach se pak čím dál více stlačuje v nabíjecím konektoru. Postupně tak dochází ke stále těžšímu zastrčení nabíjecího kabelu do nabíjecího konektoru. Musíte pak různě s kabelem hýbat, než se iPhone začne nabíjet.

Vyčištění nabíjecí konektoru iPhonu

Při usazení prachu v nabíjecím konektoru není potřeba hned měnit celý nabíjecí konektor. Stačí vzít tenké párátko a konektor od prachu vyčistit. Nebudete-li si na vyčištění věřit, můžete se zastavit v iPhone Servisu Tvrzenýsklo.cz na Praze 5 a nechat si jej zdarma vyčistit. Čištění nabíjecího konektoru probíhá na počkání do 5 minut.

Pokud vyčištění nepomůže, výměně nabíjecího konektoru u iPhonu se nevyhnete. Nemusíte ale zoufat, nejedná se o servisní zákrok, který by zabral třeba 3 dny práce. Výměna nabíjecího konektoru u iPhonu probíhá na počkání. Většinou je do 20 – 30 minut hotovo. Nemusíte provádět žádnou zálohu dat, nebo vypínat Find My iPhone, pouze přinesete iPhone a do půl hodiny odcházíte s opraveným nabíjením.

Oprava nabíjecího konektoru iPhone

Výměna nabíjecího konektoru zabere v průměru 30 minut a je prováděna na počkání bez nutnosti jakéhokoliv objednání předem. Objednáním předem si ovšem můžete rezervovat termín a přednost před ostatními uživateli, kteří přijdou na opravu iPhonu bez objednání.

Výměna nabíjecího konektoru je prováděna již od 690 korun!

Kde je oprava nabíjecího konektoru u iPhonu prováděna?

Výměnu nabíjecího konektoru, ale i čištění iPhonu je prováděno v iPhone Servisu Tvrzenýsklo.cz, který se nachází na Praze 5, v ulici Ostrovského 32, Praha 5, přibližně 250 metrů od stanice metra B – Anděl. Jak se na prodejnu snadno dostat naleznete zde!

Přečtěte si také:  Grafický čip v novém Macu rozdrtí konkurenční NVIDIu a AMD.

Jak se k nám dostanete-4


Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.