Oprava iPhonu v Praze na počkání bez nutnosti objednání předem!

iPhone Servis Praha

Rozbitý iPhone je v dnešní době obvyklým prvkem, se kterým se můžeme potkat na každém rohu. Poškozený iPhone může chvíli fungovat i například s popraskaným displejem, ne ale na věky. Je tedy důležité vědět, kam spolehlivě zajít, aby oprava iPhonu nestála příliš a zaplacené peníze odpovídali kvalitně odvedené práci.

OPRAVA IPHONU NA POČKÁNÍ V PRAZE

Rozbitý displej, slabá výdrž baterie, potiché sluchátko a mnoho dalších problémů, které je možné vyřešit do 20 minut. Po většinou se jedná o rychlé servisní zákroky, při kterých můžete počkat přímo na prodejně, než Vám je iPhone opraven. Nemusíte iPhone z iPhonu odhlašovat Find My iPhone, mazat všechna data… Stačí vzít iPhone a stavit se na prodejně v ulici Ostrovského 32, Praha 5, 155 00. Zde Vám rádi opraví iPhone na počkání za skvělé ceny se zárukou kvality.

ORIGINÁLNÍ LCD PŘI OPRAVĚ DISPLEJE

V případě, že chcete dostat tu nejvyšší možnou kvalitu, je důležité vybírat, komu svůj iPhone svěříte. Nejlevnější se rozhodně nerovná nejlepší. Přesto je možné si nechat vyměnit displej u iPhonu a dostat originální LCD za velice nízkou cenu. Při výměně displeje Vám zůstávají zachovány původní součástky, které slouží jako osazení displeje. Tedy sluchátko, homebutton (nepřijdete o funkčnost Touch-ID) a proximity senzor.

Výměna displeje iPhone 7
Na obrázku je možné vidět, že se jedná skutečně o originální LCD, nikoliv nekvalitní čínské náhradní díly.

PROBLÉMY NEORIGINÁLNÍCH DISPLEJŮ

Neoriginální displej je jednou z nejhorších věcí, co můžete pro svůj iPhone udělat. Oprava iPhonu s takovým dílem je zároveň vysoce riziková. Neoriginální displeje nemají plnohodnotné zobrazení barev a můžete se tak stát, že displej může světlejší, nebo i tmavší zobrazení. U neoriginálních displejů také dochází ke zhoršené reakci displeje na dotek a případnému samovolnému psaní a ovládání iPhonu. (iPhone si dokáže sám otevírat a zavírat aplikace, psát zmatené zprávy apod.)

Přečtěte si také:  Chytrá karanténa od Apple pro sledování pacientů s Koronavirem.

KDE SI NECHAT ORIGINÁLNÍ LCD VYMĚNIT

Potřebujete-li nový displej pro Váš iPhone, můžete využít iPhone Servisu, který provádí Tvrzenýsklo.cz – Prodejna se nachází v ulici Ostrovského 32, Praha 5. Příbližně 250 metrů od stanice Metra B – Anděl. Zaparkovat je možné na nedalekém placeném parkovišti, nebo na zásobování České pošty. iPhone Servis je také možné předem objednat přímo na eshopu, nebo na telefonním čísle 776 76 70 72. Získáte tak přednost před zákazníky, kteří přijdou na opravu bez objednání.

iPhone Servis Praha Tvrzenýsklo


Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.