Operační systémy iphonu,ipodu a ipadu

Jak již mnoho z vás ví, iDevices pracují na operačním systému zvaný iOS. iOS se používá na již zmíněných iPhonech atd… první iOS byl zrozen v dílnách Applu 9. ledna 2007 jeho označení bylo 1.0.2

iOS 1.0.2 zahájil dlouhou dráhu zrození nových operačních systémů.Popis nových firmwarů:

Vylepšení OS od verze 1.0.2 do verze 1.1.4

– první novinkou ve verzi 1.1.2 bylo posílení bezpečnosti, jinak možnost odblokování jen přes aplikaci jménem TurboSIM

Vylepšení OS od verze 2.0.0 do 2.2.1

– první OS s podporou stahování a instalací z App Store (obchod s aplikacemi) byl 2.0.0. U dalších verzí se setkáváme s opravou problémů s 3G sítí a pomalou odezvou klávesnice.Dále je tu v dalším updatu česká QWERTY klávesnice, větší stabilita aplikací třetích stran, prodloužená výdrž baterie a drobné opravy problémů.

Vylepšení OS od verze 3.0 do 3.1.3

Verze 3.0 k nám přináší něco přes 100 vylepšení  jako kopírování a vkládání, možnost sdílení připojení, zasílání MMS…atd. Dále opravuje 46 bezpečnostních děr. V dalších updatech se setkáváme s opravou problému z probuzení iPhonu a 3.1.3 opravuje některé malé chyby.

Vylepšení OS od verze 4.0 do

Verze 4.0 dostala celkově 100 nových vlastností mezi které patří např.: multitasting, složky, atd. U dalších verzí se seznamujeme s úpravou citlivosti a pro mne bezvýznamnou změnou vzhledu ukazatele signálu, dále oprava v Safari, která otvírala škodlivé PDF soubory, díky které bylo možné jailbreakovat váš iPhone přes jailbreakme.com, u dalšího a dneska posledního updatu byl přidán GameCenter, funkce HDR fotografií a možnost uploadovat nahraná videa na YouTube.

Tak to je k iOS verzím vše a dotazy můžete  psát do komentářů nebo na můj email: andyfutura@gmail.com

Přečtěte si také:  Společnost Apple začne nabízet v evropských zemích iPhone 5C 8GB.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz