Operační systém iOS 12 potvrdil existenci iPhone X Plus.

Již několikrát jsme vás prostřednictvím článku informovali o tom, že společnost Apple chystá pro letošní rok představit větší model zastupující generaci „Plus“ vycházející z designu loňské verze X. Mediální událost se blíží a téměř za měsíc budeme znát bližší informace, přičemž poslední zpráva ze zahraničí potvrzuje existenci uvedeného zařízení.

V současné době je k dispozici již několikátá vývojářská beta verze systému iOS 12, přičemž poslední verze obsahuje obsahuje tvary nových zařízení, které potvrzují větší iPhone X Plus a jedno zvláštní zařízení ve tvaru čtverce. Podle analytiků chystá Apple totiž kromě iPhonů také novou generaci hodinek Apple Watch. Takové úniky z firmwaru se objevují docela často, přičemž na oficiální představení si musíme počkat do září.

Zdroj: theverge.com

Použité iPhony zakoupíte na MacBookarna.cz


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz