Operační systém iOS 12 je nyní nainstalován na 75% všech zařízení.

V říjnu letošního roku společnost Apple ve svém prohlášení potvrdila, že operační systém iOS 12 je nainstalován na více než 50% všech aktivních zařízení. V současném okamžiku, tedy o tři měsíce později prozradil kalifornský gigant další zajímavé poznatky. Podle aktuálních informací používá nejnovější sestavení s řadou vylepšení téměř 75% všech iOS produktů, které jsou v oběhu.

Co se týká zbývajících sestavení, například předchozí iOS 11, který se potýkal s řadou problémů i nadále využívá 17% zařízení a ostatních 8% běží na starších verzích. Tyto informace byly získané prostřednictvím digitálního obchodu App Store k 1. lednu 2019. Za zmínku určitě stojí zjištění, že 78% všech zařízení vyrobené v posledních čtyřech letech využívá nejnovější systém a pět procent běží na iOS 10 a starších. Jakou verzi používáte na vašem iPhonu, či iPadu? A které sestavení bylo podle vás nejlepší? Pište do komentářů.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz