Odlehčený Facebook Lite bude dostupný již brzy na iPhonech.

Možná jste již v minulosti slyšeli o speciální verzi aplikace Facebook Lite, která nesežere tolik mobilních dat. Právě mobilní aplikace této sociální sítě neustále vylepšuje své funkce a má vyšší požadavky, což sebou přináší rychlejší vyčerpání dat. Pokud zrovna nedisponujete obrovským balíčkem FUP od operátora, pak se vám nová verze Lite bude rozhodně líbit.

Mimochodem na platformě Android funguje již delší dobu, přičemž až teprve nyní se dočkáme nové aplikace také pod systémem iOS. Podle dostupných informací zabere ve vašem zařízení pouhých 5 MB a kromě menšího objemu dat čerpá také méně energie. Tato verze má být určena zejména pro rozvojové země, kde řadu funkcí nevyužijí. Aktuálně testují vývojáři odlehčenou aplikaci v Turecku, přičemž doufáme, že se Facebook Lite objeví v App Store v ostatních státech světa.

Výsledek obrázku pro facebook lite ios

Zdroj: 9to5mac.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz