Originální příslušenství, Fólie či Objektivy 3v1 – užitečné tipy na Vánoční dárky.

Nastala doba Vánoční, informují nás o tom nejen stánky s horkým grogem na každém rohu, či obří billboardy se santou clausem a plné regály cukroví v každém supermarketu. Ulicemi zní koledy, doma začíná každoroční předvánoční stres: „co koupím mamce? „co vybrat pro bráchu? dát do salátu hrášek? udělat kapra obalovaného či přírodního?“ to a spousta dalších otázek, které přichází s vánočním období. Říká se, že Vánoce jsou svátky klidu, ale rok od roku se z toho stává spíš období čím dál většího stresu. Lidé zapomínají, že nejdůležitější je, aby byla rodina v tento čas pohromadě, nikoliv to, kdo daruje komu dražší dárek. Lidé se zadlužují a následně celý rok splácí, aby si mohli na příští vánoce opět půjčit. Pokud ovšem sháníte nějaký malý dárek, pro kamaráda, bráchu či ségru, chcete, aby dárek opravdu využil, máme zde pro Vás pár tipů na ideální, drobný, užitečný vánoční dar.

Barevné oboustranné tvrzené sklo pro iPhone 5/5S/SE/6/6S/6+/6S+

Barevná oboustranná tvrzená skla dokáží udělat z Vašeho zašlého telefonu opět telefon, co má šmrnc. Díky tvrdosti skla 9H zabraňují poškození od drobných nárazů, pádů či odřenin. Barevné tělo poté zakryje původní škrábance či ťukance a dodá tak Vašemu iPhonu jeho zašlou slávu. Výhodou je také velice snadná instalace. V balení naleznete kromě skel také dva čistící hadříky. K dispozici jsou čtyři barevné varianty: Zlatá, Růžová, Černá a Stříbrná.

Odkaz pro nákup barevných, oboustranných tvrzených skel

obrazek2

Prémiová 3D tvrzená skla pro iPhone 6/6S a 6+/6S+ v černé a bílé variantě

Pokud chcete Váš iPhone 6/6S, nebo 6+/6S+ perfektně ochránit, není nic lepšího než prémiové 3D tvrzené sklo, které je k dispozici v barvách displeje, tedy černé a bílé. Proč prémiové? Oproti klasickému tvrzenému sklu je celé tělo opravdu ze skla, které dosahuje 5x větší odolnosti než klasické tvrzené sklo.

Odkaz pro nákup prémiových 3D tvrzených skel – 38% SLEVA

obrazek1

Originální příslušenství za jedinečnou cenu s 2 letou zárukou.

Máte již dost neoriginálního příslušenství, které Vám po týdnu či měsící začne hlásit: Nabíjení pomocí tohoto příslušenství není podporováno. Využijte speciální akce na originální, certifikované příslušenství společnosti Apple s dvouletou zárukou a nakupte lightning kabel či sluchátka EarPods za jedinečnou cenu!

Odkaz pro nákup originálního příslušenství

obrazek3

 


Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně skombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.