Očekávaný iPhone 11 nebude tak cool, jak jsme si mysleli.

Během několika následujících hodin se dozvíme oficiální informace týkající se očekávaného modelu Apple iPhone 11. Doposud jsme podle úniků zjistili jeho vzhled, vlastnosti, funkčnost a datum prodeje. Přestože pochází informace z interních zdrojů, všechno může být jinak. Nicméně očekávalo se, že kalifornský gigant představí revoluční zařízení, které opět dostane firmu do předních příček na trhu.

Podle analytika Ming-Chi Kuo ze společnosti TF International Securities, který je známý vysokou přesností svých předpovědí, nebude finální iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max přesně to, co tvrdí nejnovější úniky a v některých směrech nás opět zklame. Začít můžeme u podpory Apple Pencil. Navzdory skutečnosti, že tyto informace nebyly potvrzeny, mnoho uživatelů spoléhalo na možnost využití stylusu pro chytrý telefon. K tomu jasně přispěla velká velikost obrazovky moderních modelů iPhone, nicméně podle Kuo zůstane Apple Pencil výhradní funkcí značkových tablet společnosti. Alespoň v tomto roce.

Za druhé si nový iPhone udrží konektor Lightning, o kterém se říká, že bude nahrazen technologií USB-C. Tato informace byla v médiích zveličena ještě aktivněji než podpora Apple Pencilu u iPhonu 11, a proto se změna jednoho standardu nabíjení na jiný zdála docela reálná. V Cupertinu se domnívají, že iPhone bude mít dostatek funkcí, které pro něj poskytuje plnohodnotně Lightning, a proto je přechod na USB-C v této fázi zcela nevhodný.

Zatřetí, konečný iPhone 11 ztratí modul pro zpětné nabíjení, přestože to bylo stále v prototypech, poznamenává Kuo. Tento modul vám umožní nabíjet sluchátka, chytré hodinky a dokonce i další chytré telefony umístěním na zadní stranu iPhonu. Vlajková loď smartphonů Samsung a Huawei je vybavena podobnou technologií, ale v Cupertinu ji v poslední chvíli považovali za nedostatečně efektivní, a proto se rozhodli ji opustit. Podle informací se dočkáme alespoň výkonnějšího napájecího adaptéru, který slibuje až 18 wattů.

Přečtěte si také:  Recenze: Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE 2 joy se skvělým zvukem.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz