Nový Tweak ze Cydie přidá push oznámení pro Sparrow.

Nová verze jailbreaku nyní umožňuje přidat push oznámení pro populární emailovou aplikaci s názvem “Sparrow“. Sám vývojář Kim Streich vysvětluje, proč je tento tweak tak důležitý. Po dlouhém očekávání
na iPhone aplikaci “Sparrow“ si většina uživatelů stěžuje na některé nedostatky.

Mezi hlavní nedostatky patří absence upozornění na nové emaily v případě, že aplikace Sparrow není spuštěna. Pomocí Jailbreaku, který dokonale vyladil “Sparrow push“ ale také umožňuje používat funkci IMAP, IDLE a udělá tak kompletní náhradu za originálního Apple klienta.

Tweak si můžete zdarma stáhnout přes BigBooks repo v Cydii, avšak vaše zařízení musí být jailbreaknuté. Vzhledem k nově použité funkci Push Sparrow by se změny na životnosti baterie neměly projevit, jedná se o stejnou akci, jako u originální aplikace mail.app od společnosti Apple.

Pokud používáte novou aplikaci Sparrow, doplněk pro aktivaci notifikace určitě doporučujeme stáhnout a vyzkoušet. Pokud ještě Sparrow nemáte, je dostupný na App Store za cenu 2,39€ zde, musíte mít nainstalovaný iOS 5.

;

;

zdroj:http://cultofmac.com

Přečtěte si také:  11 nejlepších funkcí nového operačního systému macOS Big Sur

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz