Nový iOS 12 bude spíše opravnou aktualizací.

Společnost Apple na loňské vývojářské konferenci WWDC prezentovala operační systém iOS 11 jako revoluční aktualizaci, která nabídne mnoho nových a užitečných funkcí, vylepšené uživatelské prostředí, rychlejší reakce a úspornější využívání akumulátoru. Ve výsledku je to však všechno úplně naopak a je rozumné si přiznat, že se Applu verze iOS 11 celkem nepovedla. Obzvlášť na starších modelech se objevují nepříjemné bugy, zasekávání a celkově jsou produkty zpomalené. Jedinou cestou je iOS 12, který by mohl všechno vyřešit.

Nová aktualizace by měla být představena v průběhu června letošního roku, což napovídá tomu, že bude součástí konference WWDC18, přičemž kromě iOS 12 bude představen také například watchOS 5, tvOS 12 či nová verze desktopového macOS. Na scéně se objeví teoreticky i nové produkty, jako třeba MacBook nahrazující ultra-tenký Air, nebo nová verze iPadu – necháme se však překvapit, přičemž již brzy se začnou objevovat první úniky. 

Vzhledem k tomu, že se jedná o vývojářskou konferenci, přesně pro představení iOS 12 je to ideální načasování – podle dostupných informací bude mnoho plánovaných novinek odloženo na další rok, přičemž se nyní Apple bude soustředit na veškeré problémy, aby dostal operační systém iOS zpět na tu nejvyšší úroveň. Na příští rok společnost Apple chystá vylepšit prostředí domovské obrazovky, vylepšení CarPlay, vylepšenou aplikaci Mail, nebo třeba nové možnosti fotoaparátu. Pokud se v blízké době nedočkáme oživení vlajkového systému, může to být pro Apple celkem katastrofální záležitostí. Přece jenom si většina uživatelů oblíbila Apple kvůli spolehlivému systému, který je nyní pěkně provokuje.

Výsledek obrázku pro ios 12

 

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz