Nově představený MacBook Pro nabízí jednu skvělou novinku.

Jak jsme vás informovali prostřednictvím článku, společnost Apple včera představila nový MacBook Pro s Touch Barem (2018), které nabízí vyšší výkon a především přepracovanou klávesnici se skvělou vlastností. Předchozí generace přenosných Apple počítačů disponovaly speciálním druhem klávesnice, přičemž se jednalo o tzv. motýlkový mechanismus. Jednalo se o elegantní řešení avšak po několika měsících používání se začaly objevovat problémy.

Právě tento mechanismus umožnil společnosti Apple snížit zdvih klávesnice a zároveň zvýšit její odezvu, avšak po čase se pod jednotlivé klávesy usazovaly nečistoty, nebo prostě některé přestaly při delším používání reagovat. Koncem minulého měsíce byl spuštěn opravný program pro Macbooky vykazující problémy s klávesnicí a zákazníci mají možnost bezplatně získat opravu. Společnost Apple se ze svých chyb ponaučila a letošní Macbook Pro by měl nabídnout kvalitní zpracování klávesnice, která je navíc výrazně tišší, než tomu bylo u předchůdce.

Výsledek obrázku pro macbook 2018 keyboard

Podle redaktorů z TechCrunch poznají rozdíl zejména uživatelé, kteří denně používají modely MacBooků od roku 2015 s předchozím mechanismem klávesnice. Společnost Apple však nesdělila, jaké úpravy provedla, při prvním teardownu od iFixit se to jistě dozvíme. Mimochodem, jak poznamenal Brian Heater, Apple neměl pro úplné přepracování klávesnice dostatek času a tak můžeme doufat, že vydrží při provozu o mnohem déle.

POUŽITÉ MACBOOKY MŮŽETE ZAKOUPIT NA MACBOOKARNA.CZ


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz