Nové kožené řemínky pro Apple Watch

Apple připravuje nové verze kožené řemínky. Přicházejí v barvách, které zahrnují červenou, starorůžovou, modrou, černou a hnědou, přičemž některé mají na straně různé barevné akcenty. Konstrukce obsahuje výraznější rýhování, které není až do okraje a má stejné logo hovězí kůže s formulací „Přírodní kůže“, který je na původním koženém řemínku.

Zatímco současná verze kožených řemínků se zapíná přezkou podobnou sportovním řemínkům, nový model se magneticky připevňuje na zápěstí. Aktuální kožený řemínek je omezen na větší hodinky.

Zdá se, že mají voděodolné vlastnosti, díky nimž jsou vhodné pro širší škálu aktivit než současné Leather Loop a také mají sportovnější a příležitostnější vzhled.

Existuje možnost, že Apple budou prodávané vedle stávajících možností Leather Loop jako nový typ, ale vzhledem k podobnosti mezi designy by nové mohly být také plnou náhradou za stávající Leather Loop. O tom, kdy se začnou nabízet není zatím známo. Vzhledem k tomu, že jsou hotové, mohli bychom je vidět už v WWDC. Apple často obnovuje barvy řemínků Apple Watch vedle hlavních událostí, takže by nebylo neobvyklé je vidět již v létě.

Alternativně by Apple mohl na podzim nabídnout tyto nové řemínky spolu s modely „Applple Watch“ Series 6.

Přečtěte si také:  Společnost Apple vydala iOS 14 Public Beta. Jak ho můžete nainstalovat?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz