Nové Apple Watch jsou na cestě. Potvrdil to iOS 12 beta 2.

Společnost Apple během včerejšího večera vydala již druhou vývojářskou beta verzi systému iOS 12, přičemž při bližším zkoumání bylo zjištěno, že zdrojový kód této verze obsahuje informace týkající se nové generace jablečných hodinek Apple Watch. Již v minulosti byla stejným způsobem odhalena jedna z generací produktu, jelikož jsou stále závislé na iPhonu, který musí znát zařízení, se kterým bude komunikovat.

Jak bylo sděleno, nové identifikátory vychází ze současného systému pojmenovávání, tedy konkrétně Watch4,1, Watch4,2, Watch4,3 a Watch4,4 což koresponduje s předchozí generací Apple Watch Series 3. Tu výrobce značil jako Watch3,1 až Watch3,4. V kódu pak můžeme objevit další identifikátory, konkrétně MTUD2, MTUK2, MTX92 a další. Co se týká představení, očekáváme, že společnost Apple novou generaci představí na tradičním eventu v září, společně s novými iPhony.

Výsledek obrázku pro apple watch series 4

Jak tvrdí někteří analytici, Apple Watch Series 4 by se mohly dočkat výraznější změny designu, přičemž displej bude až o 15% větší a nabídne úzké rámečky. Mimochodem, nedávno jsme vás informovali o tom, že si společnost Apple nechala patentovat kulatý design Watch hodinek, takže možnosti jsou opravdu různé. Pokud se obáváte o kompatibilitu se současným příslušenstvím, máme dobrou zprávu, bude totiž možné připojit si oblíbený řemínek a další doplňky, které nyní používáte.

Zdroj 9to5Mac


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz