Nová AirPods a vylepšený iPad již brzy. Chystá se hromadná výroba.

Vzhledem k tomu, že kalifornská společnost Apple v posledních měsících částečně zaostává za některými konkurenčními výrobci chytrých produktů, většina analytiků očekává žhavé novinky, kterých se dočkáme ještě v letošním roce. Podle některých zpráv ze zahraničí to bude již brzy, jelikož většina dodavatelů začíná chystat masovou výrobu komponentů. Dočkat bychom se mohli během následujících dvou měsíců, zřejmě na mediální konferenci plánované koncem března. Jedná se konkrétně o druhou generaci AirPodů, aktualizovaný iPad mini a novou verzi 9,7palcového iPadu disponující řadou vylepšení. Čtěte dál…

Podle zahraničního portálu DigiTimes se jedná o dodavatele Flexium, Zhen Ding Technology, Compeq a Unitech, kteří se soustředí na výrobu plošných spojů. Přestože se nedají tyto domněnky přímo potvrdit, je dost pravděpodobné, že se těchto produktů dočkáme již příští měsíc. Apple totiž rozeslal pozvánky na konferenci, která bude probíhat v divadle Steva Jobse. Co se týká konkrétního vylepšení, iPad mini nabídne daleko lepší hardware, než jeho předchůdci, nicméně svůj vzhled si zachová, dokonce i sluchátkový konektor a domovské tlačítko Home Button.

Výsledek obrázku pro ipad 2019 airpods

Dost se hovoří o tom, že letošní rok je stvořen pro novou generaci iPodu touch, který bude sloužit spíše jako herní platforma. Na tomto zařízení si v klidu vychutnáte prémiové herní tituly, přičemž už nepůjde o obyčejný přehrávač na hudbu, ale změny se projeví i na samotné zobrazovací jednotce.

O aktualizovaném „větším“ iPadu zatím nebylo sděleno příliš informací. Podle nedávných spekulací se ztenčí okraje, díky čemuž dostaneme větší obrazovku o půl palce, zachovat by si měl taktéž Touch ID a prakticky všechny ostatní specifika. V poslední řadě se dostáváme k bezdrátovým sluchátkům AirPods druhé generace. Podle zahraničních spekulací se můžeme těšit na pokročilejší čip W1, nové dobíjecí pouzdro a kýženou voděodolnost. Na bližší informace si musíme ještě pár týdnů počkat.

Výsledek obrázku pro ipad 2019 airpods

Zdroj: 9to5Mac.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz