Netatmo Urban jako meteorologická stanice pro vaše iOS zařízení.

Hledáte opravdu netradiční příslušenství pro vaše iOS zařízení? Společnost Netatmo představila zajímavou meterologickou stanici, u které veškerou situaci sledujete přes vaše zařízení. Tuto meteorologickou stanici tvoří dva hliníkové válce, pomocí nizšího můžete monitorovat své životní prostředí, je to takzvaný UV Resistant.

Vyšší válec je určen především pro monitorování venkovního počasí, ale také kvality ovzduší uvnitř místnosti. Netatmo Urban používá ke komunikaci Wi-Fi připojení přes vaší domácí síť a veškeré hodnoty můžete sledovat na chytrých telefonech, ale také tabletech iOS, nebo Androidem. Aplikace, která je zdarma dostupná přes App Store přehledně zobrazuje naměřené hodnoty, ale i historické trendy, které zpřesňuje sdílením naměřených hodnot s uživateli na síti.

Senzory jednotek měří kromě teploty, vlhkosti a tlaku ovzduší i jeho kvalitu. Zařízení monitoruje i hladinu hluku a dokáže upozornit na zvýšenou hladinu CO2, což je užitečná vychytávka. Aplikace Netatmo Urban pak dokáže uživatele upozornit na vhodný čas k větrání, nebo sportování. Za meteostanici Netatmo zaplatíte vyšší částku 179 dolarů. Když se ale porozhlédnete u prodejců kolik stojí zařízení, které je schopno měřit CO2 v ovzduší zjistíte, že je cena velice rozumná. Navíc získáte luxusní přístup k veškerým informacím.

Zdroj: http://www.engadget.com/


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz