Neponechejte nic náhodě a připravte svůj iPhone na zimu!

Výměna baterie v iPhonu Tvrzenýsklo

Chladné období přichází, zima pomalu klepe na dveře a se zimním obdobím přichází také problémy, se kterými se musí uživatelé iPhonů potýkat skoro každý rok. Jedná se o problémy způsobené špatnou baterií, kterou jejich iPhone disponuje. Při nižší kapacitě baterie pak v chladnějším období dochází k několika závažným problémům. Jaké problémy může mít iPhone v chladném období?

Jaké problémy může špatná baterie způsobit?

Špatná baterie v iPhonu může způsobit tři velice zásadní problémy. První je velice rychlé klesání procent baterie. Při rychlém klesání nevydrží iPhone ani půl dne nabitý. Ráno jej vypojíte ze zásuvky, odejdete do práce a když jdete na oběd, vyskakuje na Vás upozornění, že je potřeba připojit telefon do nabíječky. Jste tak odkázání na powerbanku či neustálé nošení nabíječky při sobě.

Druhým velice častým problémem, se kterým se můžeme setkat je předčasné vypínání iPhonu. Zbývá vám například ještě 10 – 20% baterie, otevřete například fotoaparát a zobrazí se všem velice dobře známe kolečko. Kolečko, které se ukazuje pouze tehdy, když se iPhone vypíná. Po připojení nabíječky iPhone okamžitě naskočí se stejným počtem procent, při kterých se vypnul. Tedy oněch zmíněných 10 – 20%.

iPhone Servis Praha - Tvrzenýsklo
iPhone Servis Praha – Tvrzenýsklo

Posledním problémem je zpomalení systému iPhonu. Na zpomalení nejvíce trpí iPhony 6 a 6s. Pokud se rozhodnete pro výměnu baterie v těchto modelech, zrychlení s novou baterií poznáte na první pohled. Rychleji se Vám otevře fotoaparát a mnoho dalších aplikací. Baterie Vám pak vydrží bez problému celý den a vy se tak nemusíte obávat vyrazit do práce či za zábavou bez nabíječky.

Kdy odnést iPhone do servisu?

Ideální čas na výměnu baterie v iPhonu pozná každý uživatel jistě sám. Při slabší baterii se telefon začne chovat jinak než je běžné. S největší pravděpodobností bude mít jeden z výše zmíněných problémů. Pokud ovšem v iPhonu máte již nejnovější iOS, můžete se podívat na kondici baterie. Klesne-li Vám baterie pod 85% původní kapacity, doporučujeme Vám navštívit servis.

Jaký iPhone Servis navštívit?

Výměna baterie v iPhonu již nemusí být zdlouhavým problémem. Navštivte iPhone Servis Tvrzenýsklo.cz, který disponuje kamennou prodejnou 250 metrů od stanice Metra B – Anděl. Zaparkovat můžete přímo u prodejny a při výměně baterie se zde nezdržíte déle než 15 minut, pokud si výměnu baterie objednáte předem pomocí následujícího odkazu. Objednání výměny předem si zajistíte přednost před zákazníky, kteří přijdou bez objednání. Čekání na prodejně při výměně baterie i jiném servisním zákroku si můžete zpříjemnit kávou zdarma. K dispozici Vám je také Wifi připojení zdarma či časopisy SuperApple a Forbes. Tvrzenýsklo.cz se nachází na adrese: Ostrovského 32, Praha 5.

Přečtěte si také:  Letošní iPhone SE 2 poráží ve srovnání špičku od Samsungu.

iPhone Servis Praha Tvrzenýsklo

Výměna baterie v iPhonu Tvrzenýsklo - 2


Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.