Nemusíte mít vybitý telefon. Stačí používat správné příslušenství.

Přestože dnešní chytré produkty disponují velkými akumulátory, některým uživatelům vzhledem k rozsáhlému používání nemusí stačit. Přestože se například Apple snaží kapacitu postupně vlivem moderních technologií navyšovat, někdy to vůbec nemusí stačit. Zaručeně jste se setkali s tím, že iPhone hlásil nízký stav baterie a vy jste jej potřebovali ještě několik hodin udržet při životě. V takovém případě se hodí mobilní Power Bank od značky MAXCO, který tento častý problém vyřeší! K dispozici je několik modelů, přičemž na recenzi dorazil konkrétně MAXCO Jewel, který ocení spíše uživatelky iPhonů a iPadů. Svým designem se totiž jedná o skvělý doplněk do kabelky, který je navíc užitečný a v mnoha situacích může pomoci. Výrobce se u produktu inspiroval přírodou v podobě minerálního drahokamu ze středozemního moře, přičemž je k dispozici celkem ve čtyřech různých barvách.

maxco-jewel

Zakoupit si jej můžete na stránkách našeho partnera Cracker.cz, který je výhradním dovozcem, přičemž jej nabízí v lososové, ledově modré, smaragdově zelené a Bordó. Oproti ostatním výrobkům se liší především elegantním designem, kvalitním zpracováním a skvělé kapacitě baterie 5200mAh. Také rozměry jsou velmi příjemné, hodnoty jsou 117 x 66 x 27 mm a hmotnost 135 g. Power Bank tradičně disponuje LED diodovým Indikátorem indikující zbývající kapacitu baterie, vstupním a výstupním konektorem a ochranou před zkratem, přebitím a přehřátím. V podstatě láska na první pohled a mobilní drahokam by neměl chybět v kabelce vaši ženy, nebo přítelkyně. Teď u ale k samotnému produktu.

V případě, že si tento produkt zakoupíte, dorazí vám v papírovém boxu s průhledným čelním panelem, přičemž výrobce použil prvky, které vypadají opravdu povedeně. Pokud chcete tento produkt někomu darovat, rozhodně zabodujete. Na zadní straně se pak dozvíme více informací o produktu, tedy konkrétně co je součástí balení, jaká je kapacita a nebo třeba jednotlivé funkce, kterými Power Bank disponuje.

Ve vypolstrovaném šuplíku najdeme samotný Power Bank ve vybrané barevné variantě, synchronizační kabel (microUSB-USB) pro dobíjení. Dobíjet můžete buď přes USB v počítači, nebo stačí použít libovolný síťový adaptér. Možná jedna nevýhoda, že produkt je kompletně plastový, takže pokud vám upadne na zem, očekávejte následky jak vzhledové, tak možná funkční. Přesto výrobce uvádí Unikátní technologie Gorgeous s vysokou odolností proti opotřebení, nárazu a poškrábání

Dobíjení pak probíhá celkem rychle, podle testů, které jsme prováděli nezabere více než 4h – 5h (1000mA / hod.). Pokud přemýšlíte nad tím, jak dlouho takový zdroj energie vydrží, dle výrobce je udaný nabíjecí cyklus cca 500krát nabití/vybití – což vůbec není špatné. Pokud tedy hledáte povedený a kvalitní zdroj energie, pak se jedná o skvělou volbu. Cena vás také překvapí, za tento model zaplatíte 649 Kč s DPH.

POKUD MÁTE O TENTO PRODUKT ZÁJEM, KLIKNĚTE SEM PRO ZAKOUPENÍ.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz