Návod: Nelíbí se vám notifikace v iOS 11? Vraťte si zpět zobrazení z iOS 9.

Přestože nabízí poslední dostupná verze iOS 11 poměrně přepracované uživatelské prostředí, které se může zdát modernější, některým uživatelům nemusí zobrazování notifikací na uzamčené obrazovce a v oznamovacím centru vyhovovat podle představ. Naštěstí, máte nyní možnost vrátit zpět vzhled, na který jsme byli zvyklí ze systému iOS 9. Pomůže k tomu skvělý tweak ze Cydie.

Budete k tomu však potřebovat Jailbreak, který umožní upravit parametry v systému. Tento tweak s označením Nine odstraní modulární bubliny, které se objevují na uzamčené obrazovce v notifikačním centru, místo toho zobrazí novinky na transparentním pozadí. Dokonce i bannery s notifikací dostanou restyling typu iOS 9. Tweak Nine přidává do nabídky Nastavení několik možností konfigurace. Co všechno si můžete nastavit? V nastavení najdete možnost zapnout, či vypnout pozadí v záhlaví, zakázat ikony SpringBoard, zvolit si, kolik oznámení se má najednou zobrazit, nebo třeba ztmavnutí starších notifikací.

Přečtěte si také:  Konec poškozených hran, 3D tvrzené sklo se silikonovými hranami

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz