Nejprodávanější Tvrzené sklo pro Váš iPhone s aplikací ZDARMA!

iPhone Servis Praha - Tvrzenýsklo
iPhone Servis Praha - Výměna baterie, displeje a dalších dílů na počkání. Adresa: Ostrovského 32, Praha 5. Ke každé výměně displeje Tvrzené sklo jako dárek ZDARMA.

Vybrat si správné Tvrzené sklo na iPhone může být malinko oříšek, existuje totiž několik druhů Tvrzených skel, ze kterých je náročné vybrat to správné. Jestli zvolit klasické Tvrzené sklo, nebo radši 3D Tvrzené sklo, které dosahuje až do zaoblených hran.  

Na co si dá při výběru Tvrzeného skla na iPhone pozor? 

Při výběru Tvrzeného skla je důležité nezapomenout na ochranný kryt, se kterým iPhone používáte. Některá 3D Tvrzená skla nemusí být kompatibilní s ochrannými kryty, které zasahují až do displeje iPhonu. Dbejte tedy zvýšené pozornosti při výběru Tvrzeného skla. Ideální kombinací je jednoznačně tenčí gumový kryt a 3D Tvrzené sklo PREMIUM, které je jednoznačně tím nejodolnějším sklem z nabídky. 

Tvrzené sklo na iPhone

Nesmíte také zapomínat na barevné provedení Tvrzeného skla. Je dobré vybírat Tvrzené sklo, které bude barevně ladit s barvou displeje. U klasických Tvrzených skel je barva displeje nepodstatná, protože klasická Tvrzená skla jsou kompletně průhledná, přesto můžete zvolit některé 3D Tvrzené sklo. Zaoblená Tvrzená skla jsou vyráběna v několika barevných variantách, kdy jednoznačně nejčastěji prodávané varianty jsou černá a bílá barva.

Rozhodující může být také materiál, ze kterého je ochranné sklo na iPhone zpracován. Existuje více variant Tvrzených skel, ze kterých můžete vybírat. 

  • Verze CLASSIC – Tvrzená skla, která jsou vyrobena ze dvou materiálů, Tvrzeného skla na zobrazovací části a tenkého přilnavého plastu, který ochrání i zaoblené části iPhonu.
  • S hliníkovým rámečkem – Jak je již z názvu zřejmé, jedná se o Tvrzené sklo, které má po zaoblených krajích hliníkovým rámeček, který tak chrání displej iPhonu v zaoblených částech 
  • PREMIUM – Jednoznačně nejodolnější ochranné sklo, které je celé vyrobené z jedné vrstvy odolného Tvrzeného skla (i v zaoblených částech). Díky svému zpracování a vysoké odolnosti je také nejvyhledávanější ochranným sklem mezi uživateli iPhonů se zaoblenými displeji. 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ TVRZENÁ SKLA NA IPHONE

Pokud stále nevíte, které ochranné sklo pro Váš iPhone zvolit, můžete se nechat inspirovat ostatními uživateli. Přehled nejprodávanějších skel na iPhone můžete najít zde. 

Jako bonus můžete využít slevového kódu FanApple i na nejprodávanější, nebo také zlevněná Tvrzená skla, která v nabídce naleznete. Navíc si každé Tvrzené sklo můžete nechat zdarma nalepit přímo na prodejně, která se nachází na adrese: Ostrovského 32, Praha 5. Nebudete-mi si vědět rady s výběrem, nechte si na prodejně poradit, určitě vybereme to nejlepší sklo pro Vás! 

Výměna displeje iPhone 5s Praha

Přečtěte si také:  Konec poškozených hran, 3D tvrzené sklo se silikonovými hranami

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.