Nejnovější koncept iPhone X Plus se 3 objektivy, který musíte vidět.

Představení očekávaného modelu iPhone X Plus se blíží a s ním přichází nejnovější koncept, který prezentuje finální vzhled se třemi objektivy na zadní části zařízení. Pokud jste si doposud nedokázali představit, jak by iPhone v tomto formátu vypadal, nyní máte možnost. Mimochodem spekulace je pochopitelně založena na základě konkurence, konkrétně modelu Huawei P20 Pro, který trojicí objektivů již disponuje. O tom, že se tato vlastnost objeví už letos informoval mimochodem i známý analytik Ming-Chi Kuo.

Jak uvedl v minulosti zahraniční portál Macotakara, nový iPhone X Plus, který má údajně nabídnout 6,5-palcový OLED displej a představen bude letos na podzim, bude mít přibližně stejnou velikost těla, jako současný iPhone 8 Plus. Ten však pro srovnání nabízí jen 5,5″ displej. Bude se jednat o velké zařízení s obrovským displejem, přičemž však bude o něco tlustší, konkrétně o 0,2 milimetrů a to z důvodu jiné konstrukce zadního fotoaparátu.

Zdroj: www.concept-phones.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz