Nediktujte přátelům heslo k Wi-Fi. Máme rychlejší způsob.

Znáte tu situaci, kdy k vám dorazí na návštěvu přátelé a chtějí se připojit k Wi-Fi síti. Mnohdy je vaše zabezpečení opravdu na úrovni a diktování jednotlivých znaků či zkratek může zabrat několik minut, případně nechcete heslo sdělovat veřejně, nebo jste ho prostě zapomněli. Nejnovější sestavení operačního systému iOS 11 disponuje skvělou funkcí, kterou rozhodně v takovém případě oceníte.

Zapomeňte na zdlouhavé diktování, nebo prosby od přátel, pojďme si ukázat daleko rychlejší způsob, jak získat přístup k internetu. Ozvlášť, pokud na vaši párty dorazí více lidí a sdělovat každému přístupové heslo není příliš zábavné. Pokud jste k síti připojeni svým iOS zařízením a v dosahu (co nejbližším) je zařízení, které se chce k internetu připojit, automaticky se spárují a s vaším schválením získá konkrétní zařízení heslo. Nutností je však nainstalovaný systém iOS 11 na obou produktech a co nejkratší vzdálenost.

Přečtěte si také:  Společnost Apple představila iOS 14. Jaké jsou novinky?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz