[Návod] Nechce se Vám otevřít iPad aplikace? Máme pro Vás řešení.

Určitě se každý uživatel jablečného tabletu iPad už setkal se situací, kdy otevřete aplikaci a ona se zavře a vrátí Vás na domovskou plochu. Někdy je to pouze nějaká ,,chyba v Matrixu“ a při druhém spuštění se aplikace otevře korektně. Bohužel někdy se aplikace zavře pokaždé, když ji otevřete. Máme pár relativně lehkých řešení jak se tohoto problému zbavit.

20111001-204304

Prvním způsobem jak tento problém vyřešit je samozřejme restartování iPadu. Toto řešení je velice rychlé a ve většině případů pomůže a vy jste znovu připraveni k práci. Pokud se nepodaří aplikaci stále spustit, máme další možnost.

Další možnost je otevření Multitaskingu dvojím stisknutím HOME BUTTONU a vyvolat tak Multitasking, který Vám ukáže veškeré spuštěné aplikace. Podržte prstem jakoukoli ikonku v Multitaskingu dokud se ikonky nerozklepou a neukáže se malý červený křížek v rohu aplikací a pouzavírejte ty nejnáročnější aplikace, které by mohly iPad brzdit.

Nepomohl Vám ani druhý krok? Zkuste problémovou aplikaci vymazat a znovu stáhnou z App Store. Tento způsob je lepší dělat pouze u aplikací, které neobsahují velké množství dat.

Stále nic? Zavřete manuálně zbylé aplikace v Multitaskingu. Postup je stejný jako u kroku 2 ale nyní uzavřeme všechny aplikace

Teď jsme Vám představili 4 základní způsoby jak problém s padající aplikací vyřešit. Pokud Vám ale nepomohly, máte ještě pár dalších možností, které nejsou takto snadné.

Podívejte se na App Store na konkrétní aplikaci a přečtěte si recenze na aplikaci a na její hodnocení. Je možné, že chyba není na vašem iPadu ale v samotné aplikaci.

Dále se můžete pokusit kontaktovat vývojáře aplikace, nahlásit jim chybu a počkat na jejich odezvu.

Posledním možným způsobem je resetovat veškerá nastavení iPadu.

To jsou všechny možné způsoby a řešení. Doufáme, že Vám některé řešení pomohlo a problémová aplikace se spouští normálně. Napiště nám komentáře, zda Vám tento návod k něčemu byl.

Přečtěte si také:  Konec poškozených hran, 3D tvrzené sklo se silikonovými hranami

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz