Návod: Jak zvětšit místo na iCloud úložišti?

Společnost Apple pravidelně vydává zajímavá videa na svém novém YouTube kanálu Apple Support, ve kterém se snaží všem majitelům jablečných produktů usnadnit používání. Tentokrát se rozhodl vytvořit snadný návod, jak změnit nastavení iCloudu a zvětšit tak prostor pro ukládání svých osobních dat na vzdálené servery. Podívejte se na níže přiložené video, ve kterém se dozvíte, jak zvětšit místo na iCloud úložišti.

Přečtěte si: 10 nejlepších smartphonů podle fotoaparátu.

Je však třeba připomenout, že pro zakoupení většího prostoru musíte mít aktivní kreditní kartu spárovanou s vašim Apple ID účtem. Na výběr máte z celkového úložiště 50 GB, 200 GB nebo 2 TB. Tarify s 200 GB a 2 TB můžete dokonce sdílet s rodinou. Úložiště se vám navýší okamžitě. Datum měsíční platby se nastaví podle dne, kdy si tarif koupíte.

Na iCloudu automaticky dostanete 5 GB místa na ukládání fotek, videí, souborů a dalších věcí. Pokud na iCloudu potřebujete víc místa, můžete si na kterémkoli zařízení přikoupit další.

iCloud

Přečtěte si také:  Konec poškozených hran, 3D tvrzené sklo se silikonovými hranami

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz