Návod: Udělejte si pořádek na ploše vašeho iPhonu jednou provždy.

Pokud do vašeho iOS zařízení pravidelně instalujete nové a nové aplikace prostřednictvím obchodu App Store, na ploše se vám následně hromadí velké množství ikonek, mezi kterými se postupně začnete ztrácet. Přestože většinu třeba ani nepoužíváte, vzhledem k velké diskové kapacitě vašeho zařízení tituly ze svého zařízení nechcete odstranit, přesto byste si rádi v seznamu udělali pořádek jednou provždy. Jak to co nejlépe zařídit? K dispozici jsou dva jednoduché způsoby, pomocí kterých si na ploše uděláte pořádek.

V první řadě se nabízí možnost roztřídit si aplikace do složek, což je nejlepší řešení, avšak zabere dost času. V první řadě je třeba uvědomit si, jaké aplikace chcete mít pohromadě, tedy například pracovní aplikace si dáte do jedné složky, zatímco herní tituly dáte do jiného šuplíku. Pokud máte vybráno, stačí podržet prst na jedné z nich, přičemž bude vyvolán režim úprav. Následně můžete buď aplikaci pomocí křížku odinstalovat, nebo ji přesunout na další aplikaci, čímž se objeví možnost vytvoření složky – zadejte si název podle svých potřeb a následně klikněte na tlačítko Home. Složku můžete následně libovolně posouvat po ploše iOS přičemž do složky můžete vložit opravdu mnoho aplikací.

Druhou možností je seřazení aplikací podle abecedy, čímž docílíte větší přehlednosti. Operační systém umožní seřadit ikonky nainstalovaných aplikací od A do Z v Nastavení – Obecné – Obnovit – Obnovit uspořádání plochy. V případě, že si vytvoříte složky, pak už nezkoušejte uspořádání podle abecedy, jelikož se veškeré adresáře a rozložení vrátí do původního stavu.

Přečtěte si také:  Chytrý náramek Niceboy X-fit Active se postará o vaši sportovní aktivitu.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz