Návod: Jak snadno zjistit kondici baterie vašeho iPhonu?

V současném okamžiku se po celém světě řeší problém se záměřným zpomalováním starších modelů iPhone ve spojení s novou verzí operačního systému iOS 11. Pokud vlastníte některý z předchozích generací, například iPhone 6 či iPhone 6s, pak vás bude jistě zajímat, jakým způsobem si můžete ověřit kondici akumulátoru ve vašem zařízení.

V iTunes App Store je k dispozici zdarma skvělá aplikace Battery Life, která dokáže zobrazit stav (kondici) baterie v procentech, přičemž kromě toho vám také ukáže, jak je snížena kapacita, nebo další uzitečné informace týkajících se výdrže. Pokud chcete odstranit z aplikace reklamy, můžete si zaplatit Pro verzi a podpořit tak vývojáře. Tuto aplikaci můžeme rozhodně doporučit čtenářům, kteří si plánují pořídit použitý telefon, ale ještě předtím si chtějí ověřit opotřebení baterie, což může zabránit dalším výdajům za servis.

 

‎Battery Life
‎Battery Life
Developer: RBT Digital LLC
Price: Free+

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz