Návod: Jak snadno nahrávat telefonní hovory na iPhone.

Jestliže potřebujete z nějakého důvodu nahrávat telefonní hovory na vašem iPhonu, existuje několik různých možností, jak toho docílit. Společnost Apple úmyslně zabraňuje uživatelům nahrávat telefonní hovory ve výchozím nastavení v zájmu ochrany soukromí, přičemž je třeba stáhnout si aplikaci případně použít externí hardware, jako například mikrofon na počítači, nebo jiném telefonu, abyste hovor zaznamenali. Pojďme se společně na jednotlivé metody podívat.

 1 – Záznam pomocí aplikace pro nahrávání hovorů:

Společnost Apple nenabízí svou aplikaci, prostřednictvím které by bylo možné nahrávat telefonní hovory. Je tedy třeba zvolit aplikaci třetích stran od vývojářů. Podíváme se na tři nejlépe hodnocené tituly, přičemž jeden je placený, ale pozdější využítí a nahrávání máte zdarma. U další aplikace pak platíte za každou nahranou minutu a ve třetí aplikaci máte každý měsíc 20 minut záznamu zdarma. Aplikaci je třeba mít spuštěnou na pozadí. Záleží však také u některých aplikací na tarifu vašeho poskytovatele mobilních služeb.

  1. TapeACall Pro – zaplatíte 9,99 dolarů předem, ale na rozdíl od většiny ostatních záznamníků nebudete muset platit za další minuty.
  2. Záznamník hovorů – IntCall – Tato aplikace je k dispozici zdarma, avšak musíte si přes pěněženku dobít kredit za minuty nahrávání –  0,10 USD/min. Abyste mohli tuto službu využívat, budete potřebovat připojení k síti Wi-Fi.
  3. Nahrávání hovorů pomocí NoNotes – Aplikace je zdarma ke stažení, přičemž dostanete zdarma 20 minut nahrávání za měsíc. Po uplynutí zaplatíte přibližně 0,25 USD za minutu.
 

2 – Záznam pomocí externích programů nebo hardwaru:

Pokud máte ještě jiné zařízení, které disponuje diktafonem, můžete jej pro záznam hovoru využít. Stačí na telefonu, ze kterého voláte aktivovat hlasitý odposlech, a k reproduktoru přiložit druhé zařízení se zapnutým diktafonem. Využít ale můžete také aplikace na počítači, například QuickTime Player, nebo AudaCity.

Přečtěte si také:  3D Tvrzené sklo na iPhone SE 2020 PREMIUM - Dokonalá ochrana displeje

Zdroj: WikiHow


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz