Návod: Ovládací panel z iOS 11 na systému iOS 10? Žádný problém!

Společnost Apple představila na červnové konferenci WWDC 2017 očekávaný operační systém iOS 11, který v současné době testují vývojáři a veřejní testeři. Nejvíce však uživatele zaujalo nové prostředí ovládacího panelu, tedy tzv. Control Center, který nabízí zcela přepracované možnosti nástrojů.

K dispozici je o mnohem více funkcí, a panel se objeví přes celý displej, zatímco u předchozí verze jsme kartu vytáhli přibližně do poloviny displeje. Pokud ale nechcete instalovat beta verze a přesto se vám nový Control Center líbí, můžete využít speciálního tweaku, za kterým stojí iOS vývojář LaughingQuoll. Ten totiž vytvořil doplněk, který udělá na vašem iOS 10 prostředí panelu ze systému iOS 11. Potřebujete k tomu však Jailbreak a nainstalovaný obchod Cydia. Tweak je možné zakoupit si za $ 1.50 a instalace není vůbec složitá. V obchodě jej najdete pod názvem ControlCenterXI, přičemž po instalaci si můžete v Nastavení vybrat styl zobrazování, přičemž funguje taktéž 3D Touch ovládání. Na níže přiložených snímcích se můžete podívat na jeden z vizuálních stylů.

ControlCenterXI přidá novou buňku k Eleven preferencí podokna v aplikaci Nastavení, kde můžete nakonfigurovat několik možností:

 

Přečtěte si také:  Chytrá karanténa od Apple pro sledování pacientů s Koronavirem.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz