Návod: Jak můžete sledovat živý přenos z představení iPhone 8.

Mediální konference Keynote se blíží, přičemž se již příští týden dozvíme, jak bude vypadat očekávaný iPhone 8 a dvojice levnějších modelů. Nedávno jsme vás prostřednictvím článku informovali o tom, že Apple oficiálně rozeslal pozvánky na událost iPhone 8 v Steve Jobs Theater. Rozhodně vás bude zajímat, jak můžete sledovat z vašeho zařízení živý přenos, rozhodli jsme se tedy připravit přehledný návod pro Apple TV, iPad či iPhone, ale také pro Windows, nebo Android.

• Jak sledovat Keynote iPhone 8 na Apple TV?

Pokud máte nový Apple TV 4, stáhněte si zdarma aplikaci Apple Events z tvOS App Store, pokud jste tak již neučinili. Pokud máte Apple TV 3 nebo Apple TV 2 se systémem Apple TV 5.0.2 nebo novějším, přejděte na kanál „Apple Events“ s logem WWDC 17 v hlavní nabídce a sledujte událost živě na vaší televizi.

• Jak sledovat Keynote iPhone 8 na iPadu, iPhonu či iPodu touch?

Pokud chcete sledovat konferenci na vašem iPhonu nebo iPadu, spusťte si mobilní aplikaci Safari a zadejte adresu URL –  https://www.apple.com/apple-events/september-2017

• Jak sledovat Keynote iPhone 8 pod Windows či Android?

Pokud chcete sledovat představení nových produktů na vašem počítači s Windows, nebo smartphonem s Androidem, pak je třeba využít aplikace VLC a vložit speciální URL adresu.

Zdroj: iPhoneHacks.com

Přečtěte si také:  3D Tvrzené sklo na iPhone SE 2020 PREMIUM - Dokonalá ochrana displeje

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz