[Návod] Jak zdarma a jednoduše ochránit vaše nabíjecí kabely k iPhonu, nebo iPadu?

Nedávno jsme vás prostřednictvím článku informovali o Sugru: jakožto skvělé pomůcce,která během 24 hodin zachrání váš zničený 30-pin, nebo Lightning kabel. Nyní se však na internetu objevil daleko zajímavější způsob, jak nepříjemnému poníčení předejít, stačí vám k tomu navíc pouze běžná, kancelářská propiska, kterou lze sehnat za několik korun. Stačí se držet následujícího postupu a výsledek bude zaručeně fungovat.

V první řadě vezměte propisku, rozeberte jí a vytáhněte zní pružinku. Následně pružinku namotejte na konec kabelů, který se nejčastěji ničí. Dosáhnete tak stejného efektu, jako nabízí pomůcka Sugru za několik stovek korun, navíc je kabel pomocí pružinky zcela ochráněn proti lámání extrémním ohybem. Přestože se nejedná o nejhezčí doplněk, požadovaný účinek to splní a nikoho vychytávka neurazí.

Zdroj: Instructables.com

Přečtěte si také:  Tvůrce HomePodu vydá svůj vlastní inteligentní reproduktor

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz