Návod: Jak zakázat reklamy v aplikaci YouTube v systému iOS?

YouTube

Navzdory tomu, že internetová reklama může být považována za jeden ze skvělých marketingových nástrojů, jak propagovat své služby a produkty, pro uživatele je nucené sledování reklamních videí často dráždivým aspektem, což mimochodem známe z vlastní zkušenosti při přehrávání oblíbených videí na YouTube. Zvláště pro tento účel byla vymyšleno rozšíření ve formě blokování reklam, která zcela účinně skrývá reklamy na webových stránkách, ale také v mobilních aplikacích. Pojďme se společně podívat na to, jakým způsobem lze zakázat otravné reklamy v aplikaci YouTube v systému iOS. Čtěte dál…

Reklamy ve službě YouTube můžete skrýt celkem dvěma způsoby. První zahrnuje návrh placeného předplatného, ​​který pouze kompenzuje ztrátu příjmů z reklamy. Existuje však i jiná, stejně účinná metoda, která je zcela zdarma. Jak na to?

Jak blokovat reklamy na YouTube

Pokud chcete skrýt vyskakovací reklamy v aplikaci YouTube na vašem iPhonu, iPadu, nebo iPodu touch, pak je třeba v první řadě stáhnout bezplatnou aplikaci Luna VPN z obchodu iTunes App Store, která vyřeší vaše přání. Je potřeba mít nainstalovaný minimálně iOS 10 a bohužel není zahrnuta podpora Češtiny. Luna VPN Proxy je nejrychlejší a nejbezpečnější bezplatná VPN aplikace pro neomezené soukromé prohlížení.

Po úplné instalaci aplikace do vašeho iOS zařízení povolte její působení a přidejte navrhovanou konfiguraci do seznamu důvěryhodných VPN. Následně přejděte na webové stránky vývojáře a stáhněte si profil Adblock Extension pod tímto odkazem. Nyní je třeba přidat získaný profil do vašeho telefonu, přejděte tedy do Nastavení a nainstalujte tento doplněk. Otevřete sekci „Obecné“ – „O zařízení“ – „Nastavení důvěryhodnosti certifikátů“ a aktivujte profil kořenové certifikační autority programu Adblock Extension. Po úspěšné instalaci spusťte aplikaci YouTube (doporučujeme se odhlásit a opět přihlásit k účtu). Pokud všechno proběhlo podle plánu, neměly by se zobrazovat reklamy.

Výsledek obrázku pro adblock extension ios luna


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz