Návod: Jak upravit obrázky pomocí aplikace Photos na vašem iPhone.

Bez ohledu na to, jaká je vaše úroveň dovedností z hlediska úpravy pořízených snímků můžete snadno upravovat obrázky pomocí aplikace Fotografie ve vašem iPhonu. Vestavěná aplikace totiž disponuje řadou skvělých nástrojů pro úpravu, které umožňují oříznutí, přidávání filtrů, úpravu světla a mnoho dalších možností. Přestože nástroje pro úpravu, které Apple poskytuje v rámci aplikace Fotografie vystačí, pro pokročilejší editaci doporučujeme používat aplikace typu Camera+ či Pixelmator. Pojďme se společně podívat, jak upravit pořízené obrázky pomocí výše uvedené aplikace.

1)  Otevřete   aplikaci Photos na vašem iPhonu, vyberte si obrázek, který chcete upravit a poté klepněte na přepínač Image Control Toggle,  jak je znázorněno níže.

2)  Jakmile stisknete ovládací prvek Image Control , můžete si vybrat oříznutí, přidat filtry, upravit světlo a barvu obrazu a mnoho další funkcí.

3) Jakmile úpravu snímku dokončíte, klepněte na položku Hotovo a aplikace Fotky uloží nově upravený snímek do galerie ve vašem iPhonu.

Vylepšete snímky pomocí aplikace Photos na vašem iPhone

Zdroj: TheApplePost.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz