[Návod] Jak udělat Untethered Jailbreak na systému iOS 8 & 8.1?

Tým Pangu vypustil untethered jailbreak pro systém iOS 8 & iOS 8.1 a je nyní k dispozici ke stažení pro většinu jablečných produktů. Čínský tým přišel s jiným řešením, než bylo u předchozích systémů. Instalační balíček se nazývá Pangu8 a je prozatím kompatibilní pouze s Windows. Verze pro počítače Mac se objeví co nejdříve .Před instalací jailbreaku je důležité si poznamenat pár detailů, balíček Pangu v současné verzi automaticky nenainstaluje Cydii do výchozího nastavení. Zatímco verze od Saurika instalovala Cydii automaticky, zde musí být nainstalována ručně.Jailbreak provádíte na vlastní nebezpečí! Redakce nezodpovídá za poškozené produkty.

Před jailbreakem musíte vypnout jakýkoli zámek obrazovky, nebo zařízení Touch ID (Nastavení> Obecné> dotykové ID a Heslo> vypnout), stejně jako Find My iPhone (Nastavení> iCloud> Najít můj iPhone). Podporovaná zařízení:iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4S, iPad (2, 3, 4, Air, Air 2 mini 1, 2 mini, mini 3). Podporované verze firmware:8.0, 8.0.1, 8.0.2, 8.1

• Postup jak nainstalovat untethered jailbreak Pangu:

•Krok 1: Stáhněte si Pangu pro Windows zde .
•Krok 2: Klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu Pangu a poté klikněte na příkaz Spustit jako správce .
•Krok 3: Připojte iPhone, iPad nebo iPod touch k počítači pomocí USB.
•Krok 4: Klikněte na políčko PP uncheck it.

1

Krok 5: Stiskněte velké modré tlačítko ve středu okna, které zahájí proces. Váš přístroj se restartuje několikrát během instalačního procesu, takže buďte trpěliví.

111

• Krok 6: Po instalaci je jailbreak kompletní, na domovské stránce uvidíte novou ikonu Pangu. Pokud tam není, instalace byla neúspěšná. Klikněte na aplikaci.

• Krok 7: Spusťte aplikaci Cydia a proveďte instalaci.

Přečtěte si také:  Konec poškozených hran, 3D tvrzené sklo se silikonovými hranami

3

 

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz