Návod: Jak snadno skrýt názvy složek na domovské stránce v iOS?


V případě, že si chcete lehce upravit výchozí nastavení složek na vašem iOS zařízení, pak se vám bude zaručeně hodit tento návod. Přestože není jablečný operační systém tak otevřený, jako například Android, přesto se najde způsob, jakým lze dosáhnout některé z úprav. V tomto článku se podíváme na to, jak lze snadno skrýt název složky na domovské stránce, aniž byste museli mít nainstalovaný Jailbreak.

Je třeba upozornit, že tento postup funguje na jakémkoliv iOS zařízení a navíc je velmi jednoduchý, stačí se držet níže přiložených instrukcí. Název, který se ukazuje pod složkou na domovské obrazovce úplně zmizí, nemusíte se bát, nejedná se o zásah do systému, takže lze úpravy kdykoliv vrátit zpět do původního stavu.

  1. V první řadě spusťte webový prohlížeč na vašem iOS zařízení (iPhone, iPad, iPod)
  2. Otevřete si na vašem telefonu tento článek a klikněte na tento odkaz.
  3. Nyní se na stránce objeví tlačítko „Click here“ – klikněte na něj. Označí se neviditelný znak v závorkách. Pokud tento postup nefunguje, podržte prst mezi závorkami a zkopírujte jej.
  4. Vraťte se zpět na domovskou stránku a otevřete si některou ze složek.
  5. Podržte prst na názvu složky, než se objeví křížek a možnosti úpravy.
  6. Smažte nyní název složky a namísto něj podržte prst a klikněte na možnost Vložit.
  7. Zmáčkněte Home Button, přičemž se nový název uloží.

 

Zdroj: iEmpty


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz