Návod: Jak snadno používat dvě telefonní čísla na jednom iPhonu?

Jablečné telefony oproti konkurenčním modelům nedisponují slotem pro dvojici SIM karet, přičemž ani společnost Apple neplánuje do budoucna nabídnout takové řešení. Pokud však používáte dvě telefonní čísla, ale nechcete s sebou neustále nosit dva telefony, pak vás rozhodně bude zajímat tento článek, ve kterém se soustředíme na to, co dělat v případě, že potřebujete používat na jednom iPhonu dvě SIM karty. Ať už máte jakýkoliv důvod k tomu, používat dvě čísla, v tomto případě vám poslouží speciální adaptéry, nebo gadgety o kterých jste možná doposud neslyšeli. Čtěte dál..

  1. NeeCoo Magic Card – Cena 24,67 £

Alternativním řešením, jak používat na iPhonu dvojici SIM karet je jednoznačně NeeCoo Magic Card, což je adaptér, který přenáší signál pomocí technologie Bluetooth do vašeho iPhonu. Jednu kartu tedy máte uvnitř telefonu a druhou v tenké krabičce připomínající Power Banku, přes kterou je aktivně možné přijímat hovory. Nesmíte se však od zařízení vzdálit na vzdálenost delší jak 10 metrů, jelikož poté bude signál přerušený. Podívejte se na přiložené video, jak tento produkt vypadá a jak vlastně funguje.

2. Simore – Cena 34 eur

Pokud hledáte produkt s menšími rozměry, pak je pro vás jasnou volbou adaptér s názvem Simore, který je kompatibilní s modely iPhone 4 až po současný iPhone 7 a 7 Plus. Do adaptéru je možné vložit SIM kartu o různé velikosti, přičemž přenos probíhá prostřednictvím technologie Bluetooth – navíc obsahuje klip, který je možné připevnit na kalhoty.

Jak používat dvě čísla na iPhone: Simore

3. MagicSIM ELITE – Cena £24.99

Pokud nechcete externí adaptér, který budete muset neustále nosit po kapsách, pak se nabízí snadné řešení pomocí MagicSIM ELITE, což je druhý slot na kartu, který je propojený speciálním flexem – ten pak můžete zasunout do ochranného pouzdra. Co se týká praktického zpracování, docela bych se bál, že se flex kabel snadno přetrhne.

Přečtěte si také:  Používání VPN v systému iOS 13.4 může být nezabezpečené.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz