Návod: Jak snadno nainstalovat iOS 12 Beta 1 již nyní?

Společnost Apple na dnešní konferenci Keynote představila očekávaný systém iOS 12, přičemž první beta verze byla po skončení události uvolněna pro všechny registrované vývojáře. Pokud si chcete vyzkoušet nejnovější sestavení již nyní a nechcete čekat na finální verzi, která bude k dispozici až za několik měsíců, pak si prohlédněte níže přiložené video, ve kterém se dozvíte, jak provést instalaci.

Podle slov autora EverythingApplePro nepotřebujete k instalaci počítač, přesto však doporučujeme instalovat první testovací sestavení na sekundární zařízení, případně si vaše primární zařízení zálohujte přes iTunes, nebo iCloud. Je třeba stáhnout si potřebné podklady na stránce http://ufile.io/ntrih, přičemž ji spusťte v prohlížeči Safari na vašem iOS zařížení – dále postupujte podle níže přiloženého návodu. Naše redakce nezodpovídá za jakkoliv poškozené či zablokované zařízení, instalaci provádíte na vlastní nebezpečí, přičemž by však žádné riziko hrozit nemělo.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz