Návod: Jak si můžete ZDARMA stáhnout Pokémon GO do iPhonu již nyní?

chrome 9/10/2015 , 8:33:17 AM Discover Pokémon in the Real World with Pokémon GO! - YouTube - Google Chrome

Na internetu se nedávno objevila spekulace nad tím, kdy vlastně bude oficiálně populární hra Pokémon GO k dispozici také pro české uživatele obchodu App Store. V současném okamžiku lze stáhnou tento herní titul ZDARMA pouze v případě, že máte vytvořený uživatelský účet v jiném státě, než je Česká republika. Titul Pokémon GO vnikala ve spolupráci společnosti Nintendo, studia Niantic Labs a The Pokémon Company. Co je vašim úkolem? Je třeba hledat Pokémony kdekoliv ve vašem okolí, s těmi můžete následně bojovat a nebo je třeba vyměnit s protihráčem. Hlavní myšlenkou a cílem autorů této aplikace je zvednout hráče z gauče a ukázat jim možnost spojení příjemného s užitečným. Vzhledem k tomu, že byste museli ještě několik týdnů vydržet, než bude aplikace uvolněna oficiální cestou, nabízíme vám možnost, jak si ji můžete stáhnout a nainstalovat již dnes díky jednoduchému návodu.

Pokémon GO

POSTUP PŘI INSTALACI POKÉMON GO NA IPHONE (lze postupovat také podle přiloženého videa níže pod článkem)

Pokud si chcete do svého iPhonu nainstalovat aplikaci Pokémon Go předčasně, je třeba držet se následujícího postupu. V první řadě je třeba zkopírovat tento odkaz http://ios.hipstore.mobi/app/Pokemon-GO/1000007852 a vložit jej do prohlížeče Safari. Následně se objeví možnost „Download Now“ na kterou klepněte. Pokud se vám podaří aplikaci nainstalovat (v případě přetížených serverů může nastat problém) proto případně instalaci proveďte později. Pokud se vám aplikace nainstaluje, přejděte do Nastavení – Obecné – Profiles & Device Management (Správa zarízení) a zvolte certifikát „Yestech Technology“ -> Následně potvrďte možnost důvěřovat vývojáři a potvrďte akci kliknutím na tlačítko „důvěřovat“. Jako poslední je třeba zapnout polohové služby v Nastavení – Soukromí – Polohové služby / Zapnuto. V případě, že vám aplikace i přesto nefunguje, zkuste restartovat zařízení.

Přečtěte si také:  Apple se chystá k návratu MagSafe u modelu iPhone 13.
Jako první informoval o možnosti instalace aplikace Pokémon GO na iOS bez nutnosti vlastnit Apple ID z jiného státu web CeskyMac.

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz