Návod: Jak rychle sdílet Wi-Fi heslo v iOS do jiného iPhone nebo iPadu?

Společnost Apple přidala do operačního systému iOS 11 řadu nových funkcí, přičemž tentokrát se společně podíváme na to, jak rychle sdílet Wi-Fi heslo do jiného iPhone či iPadu. Takto můžete poslat heslo svým přátelům, aniž by ho museli zadávat ručně. Pokud vás zajímají další návody, doporučujeme vám si přečíst jak skenovat dokumenty pomocí aplikace Poznámky na iPhone. Jedná se o velmi užitečnou funkci, například přijde k vám kamarád a bude se chtít připojit k internetu, pomocí funkce Share Your Wi-Fi bude připojení o mnohem rychlejší a pohodlnější. Je však třeba poznamenat, že se jedná stále o beta verzi a tak se může objevit nějaký problém s připojením.

Jak sdílet Wi-Fi heslo v iOS 11 na iPhonu nebo iPadu:

Krok 1 : Zapněte Wi-Fi na obou telefonech (nebo iPadu) se systémem iOS 11
Poznámka: (Nezapomeňte, jedno zařízení musí být připojeno k WiFi síti)

Krok 2 : Na prvním zařízení, kde je telefon připojen k Wi-Fi – klikněte na název sítě. Na druhém zařízení klikněte na název Wi-Fi, ke které se chcete připojit.

Krok 3 : Nyní se objeví nabídka Share Your Wi-Fi – klikněte na tlačítko poslat heslo.

Krok 4 : Následně se druhé zařízení připojí k síti. Hotovo!

Přečtěte si také:  Společnost Apple představila iOS 14. Jaké jsou novinky?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz