[Návod] Jak provést downgrade z iOS 7 Beta zpět na iOS 6 pomocí iTunes

Vrhli jste se zbrkle do zabugovaného iOS 7 a chcete provést downgrade zpět na iOS 6? Nyní Vám přinášíme velice jednoduchý návod, jak downgrade provést. Apple v přiložených poznámkách k betě iOS 7 upozorňuje, že pokud si iOS 7 nainstalujete, nebudete již mít možnost vrátit se zpět k iOS 6. To ale není pravda, a proto pokud chcete, můžete si vklidu znovu přeinstalovat iOS 6 jednoduše pomocí iTunes 11.

Celý proces Vám zabere pouze pár minut a Vaše zařízení opět poběží na iOS 6, stačí postupovat podle tohoto návodu:

Požadavky:

– IPSW iOS 6 pro konkrétní zařízení

– USB kabel

Před zahájením downgradu si stáhněte IPSW soubor s iOS 6:

– iPhone 5 (iOS 6.1.4): GSM verze, CDMA verze

– iPhone 4 (iOS 6.1.3): GSM verze, CDMA verze

– iPhone 4S (iOS 6.1.3): GSM a CDMA verze

iPod touch 5. generace (iOS 6.1.3)

Postup:

1. Připojte Vaše zařízení k počítači a zapněte iTunes, kde si zařízení pro jistotu zazálohujte. Po provedení zálohy držte klávesu Option (Alt) a klikněte na Restore iPhone, otevře se Vám okno Finderu, kde vyberte stažený IPSW soubor.

downgrade-ios-7-to-ios-6

downgrade-ios-in-itunes

 

2. iTunes nyní provede obnovu zařízení, stačí čekat pár minut a Váš iPhone se vrátí do továrního nastavení s iOS 6. Pokud jste si zařízení zazálohovali, může ho nyní obnovit ze zálohy.

3. Hotovo. Váš starý známý home screen je zpět! 🙂

revert-ios-7-back-to-ios-6

Přečtěte si také:  Konec poškozených hran, 3D tvrzené sklo se silikonovými hranami

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz