Návod: Jak přidat přátelé do Game Center v iOS 13 na iPhone?

Pokud vlastníte iPhone, iPad, MacBook či Apple TV, zřejmě jste v možnostech objevili herní centrum, prostřednictvím kterého se můžete spojit s přáteli a hrát oblíbené hry. Game Center od Applu dělá hry více společenskými, zábavnějšími a návykovějšími. Mnoho titulů z App Store disponuje možnost spárovat informace s výsledkovou tabulkou tak můžete se svými přáteli porovnávat skóre, soutěžit s nimi a mnoho dalšího. Pojďme se společně podívat na jednoduché kroky, jak přidat a odebrat přátelé v herním centru na iPhonu či iPadu.

Jak přidat přátele do herního centra v iOS 13?

 1. Otevřete aplikaci Nastavení na svém iPhonu nebo iPadu.
 2. Přejděte dolů a klepněte na Herní centrum.
  Poznámka:
   Pokud je vypnutá, zapněte ji. Poté se přihlaste pomocí svého Apple ID.
 3. Klepněte na Přidat přátele.Otevřete Nastavení Klepněte na Herní centrum a klepněte na Přidat přátele
 4. Obrazovka iMessage se automaticky objeví. Zadejte jméno nebo číslo osoby. Můžete také klepnout na malou ikonu plus v pravém horním rohu. Nyní klepnutím na jméno kontaktu potvrdíte přidání. Žádost o přátelství můžete poslat najednou pouze jedné osobě.
 5. Klepněte na modré tlačítko Odeslat čímž odešlete žádost.Pošlete žádost o přidání přátel do herního centra na iPhone a iPad
 6. Jakmile osoba přijme vaši žádost, stanete se „přáteli“ v prostředí Game Center.

Vezměte prosím na vědomí, že příjemce nemůže přijmout tuto žádost o přátelství u starších verzí systému iOS, počítače nebo telefonu Android. Musí kliknout na odkaz v textové zprávě na zařízení iOS 13 nebo iPadOS 13.

Herní centrum neodesílá žádost o přátelství z iPhone?

Nemůžete poslat žádost o přátelství v Game Center? Je pravděpodobné, že se v kroku 4 výše nezobrazí obrazovka iMessage. V okně může být uvedeno „došlo k chybě“. Pokud k tomu dojde, první věcí je zajistit, abyste měli slušné připojení k internetu. V případě, že problém přetrvává, přinutte ukončit všechny otevřené aplikace , včetně aplikace Nastavení, a zkuste proces znovu. Pokud problém přetrvává, restartujte svůj iPhone nebo iPad. Pokud nic nepomůže, klepněte na Odhlásit se v dolní části obrazovky centra hry a znovu se přihlaste.

Přečtěte si také:  Nejlepší ochrana displeje Apple Watch! Již nebudete chtít jinou

Jak odebrat přítele z Game Center na iPhone nebo iPad

Už nechcete zůstat v kontaktu s osobou na herním centru? Je stejně snadné odebrat přátele, jako je přidat. Takže jak na to?

 1. Otevřete aplikaci Nastavení na svém iPhonu nebo iPadu.
 2. Přejděte dolů a klepněte na Herní centrum.
 3. Klepněte na Přátelé.Game Center
 4. Přejeďte prstem zprava doleva na jméno přítele.
 5. Klepněte na Odebrat.Game Center
 6. Nyní klepněte na Unfriend.

Zdroj: iGeeksBlog


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz