Návod: Jak snadno používat iPhone jako špionážní zařízení?

Pokud vlastníte iPhone a máte nainstalovanou poslední verzi operačního systému iOS, pak jste možná přemýšleli nad tím, zda je možné využít některou z výchozích funkcí k odposlechu, ať už například ve stylu dětské chůvičky? Potěší vás možnost živého poslechu tzv. Live Listen, který z vašeho iPhonu jednoduše udělá jakýsi diskrétní mikrofon. Zvuk se pak přenáší přes technologii Bluetooth do sluchátek s certifikací MFi. Pojďme se společně podívat na to, jak živý poslech aktivovat.

Ještě před samotným postupem je nutné opět zdůraznit, že funkce spolupracuje pouze s certifikovanými MFi výrobky, jedná se například o sluchátka AirPods. Pro aktivaci přejděte do Nastavení – Obecné – Zpřístupnění. Následně klikněte na možnost MFi naslouchátka a klikněte na tlačítko Spustit živý poslech. Jakmile chcete přenos ukončit, klikněte na tlačítko Ukončit živý poslech. Bližší informace najdete pod tímto odkazem.

Výsledek obrázku pro live listen iPhone

Přečtěte si také:  Konec poškozených hran, 3D tvrzené sklo se silikonovými hranami

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz