Návod: Jak jednoduše nainstalovat Untethered Jailbreak iOS 6.0 a vyšší?

Dlouho očekávaná událost se stala skutečností. Vývojářšký tým Evasi0n vypustil mezi uživatele nástroj pro jednoduché provedení jailbreaku na jablečných produktech s operačním systémem iOS 6.0 a vyšší. Postupujte podle návodu, který byl zveřejněn a měl by být zaručeně funkční. Nástroj spolupracuje se se zařízením iPad Mini a iPad 2., 3. a 4. generace, iPhone 5, 4S, 4, 3GS, iPod touch 4. a 5. generace. Tým FanApple.cz nezodpovídá za poškozené, nebo jiným způsobem znehodnocené zařízení při instalaci jailbreaku. Instalaci provádíte na vlastní nebezpečí, přestože by se nic nemělo stát.

Stažení potřebných souborů Evasi0n

iOS_6_jailbreak_devices

Příprava před instalací následuje:

  • 1. Nejdříve doporučuji udělat zálohu svého zařízení v iTunes, nebo přes iCloud.
  • 2. Vypněte ochranu heslem, pokud používáte. Nastavení -> Obecné -> Kódový zámek.
  • 3. Vypněte na PC veškeré Apple programy.

 

Návod na instalaci jailbreaku:

  • 1. Nejprve si spusťte aplikaci a postupujte dle pokynů, které jsou vyžadovýny. Při postupu Jailbreaku buďte hlavně trpělivý. Vaše iOS zařízení se v závěru automaticky restartuje.
  • 2. Pokud by se objevila jakákoliv chybová hláška, nebo nedojde k úspěšnému jailbreaknutí a zařízení přestane reagovat, restartujte iOS zařízení dlouhým stiskem power tlačítka a následně tento proces opakujte.
  • 3. Hotovo. Pokud však vaše zařízení správně nefunguje, piště do komentářů pod článek pro společné vyřešení.

Přečtěte si také:  Dva iPady jako notebook? Apple zkoumá všechny možnosti.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz