[Návod] Jak darovat aplikaci svým blízkým přes AppStore?

Pokud netušíte, jak věnovat svým nejblizším dárek v podobě dárkové aplikace na App Store, postup je velmi jednoduchý. My Vám poradíme, jak takovou dárkovou aplikaci zakoupit a později odeslat emailem, nebo vytisknout.

Jsou totiž dva způsoby, jak provést tuto akci, buď můžete vyhledat aplikaci přímo na iTunes na vašem počítači, kterou chcete darovat, nebo použít vaše zařízení (například iPhone/iPad) a vše vyřídit mobilně a snadno.

1). Jako první důležitý krok je vyhledání aplikace na App Storu (např. aplikace Drawing Pad pro Apple iPad), poté klepněte na šipku dolů vedle ceny aplikace a vyberte položku „Gift This App“.

Jak darovat App

2). Nyní se musíte rozhodnout, zda chcete dárek odeslat pomocí emailové aplikace, nebo potvrzení vytisknout na papír. Po vyplnění vyžadujících informací stačí kliknout na tlačítko „Pokračovat“. Je zapotřebí mít samozřejmě aktivovaný Apple ID účet, propojený s vaší kreditní kartou.

Jak darovat App

3). Pokud dáváte přednost raději papírové verzi a chcete tak doručit dárek osobně, klikněte na „Print Gift myself“. Poté je zapotřebí se přihlásit a potvrdit objednávku kliknutím na tlačítko Continue.

Jak darovat App

4.) Takto vypadá dárkový šek, který můžete věnovat svým blízkým, nechybí zde možnost vložení jakéhokoliv textu s vašim podpisem.

Jak darovat App

5). Finální tisk je samozřejmě barevný a jeho rozměry jsou 8,5 „x 11″ jedná se tedy o list papíru s osobní poznámkou, ikonou, a návodem, jak postupovat při vložení Reedem kódu do iTunes.

Jak darovat App

Použití Gift App na Apple iPadu:

1). Na iPadu je postup o mnohem rychlejší. Stačí vybrat vyhledávanou aplikaci na App Store a kliknout na „Gift tuto aplikaci“ v pravém horním rohu.

Jak darovat App

2). Vyplňte veškeré údaje, jako emailová adresa odesílatele, jméno a emailová adresa příjemce a poté klepněte na „Buy Gift“.

Přečtěte si také:  Recenze: Herní ovladač SteelSeries Nimbus+ překvapí všechny nadšence

Jak darovat App


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz