Návod: Chcete aby váš iPhone hrál hlasitěji než doposud?

Společnost Apple se u svých iPhonů na hlasitost reproduktorů a výslednou kvalitu příliš nesoustředila, to se však nedá říct o loňském modelu iPhone 7 a iPhone 7 Plus, kde vytvořila přidáním reproduktoru do sluchátka kvalitní stereo-zvuk, přičemž hlasitost je také dostačující. Pokud však chcete na hlasitosti ještě přidat – je potřeba provést jednoduchý trik, ke kterému nepotřebujete instalovat aplikace třetích stran, nebo provádět jakékoliv úpravy pomocí Jailbreaku. Pojďme se společně podívat na to, jak výsledku docílit.
Jednoduchý trik spočívá v nastavení ekvalizéru.

Pokud jej chcete vyzkoušet, otevřete si v telefonu Nastavení, možnost Hudba a vyberte záložku Ekvalizér, kde je potřeba zvolit možnost Noční poslech. Tato varianta ekvalizéru přidá na hlasitosti, avšak ohromný rozdíl nečekejte – pokud nejste nároční, výsledek však splní vaše očekávání. Funkci ekvalizéru můžete opět kdykoliv vrátit zpět, případně si zvolit jiný motiv. Pokud si chcete raději postup nejprve prohlédnout, můžete si pustit níže přiložené video.

Přečtěte si také:  Apple se chystá k návratu MagSafe u modelu iPhone 13.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz