Náhled do budoucnosti. Takhle by mohl vypadat iPhone XII.

Pravidelně vás informujeme o nejnovějších konceptech zahraničních návrhářů, přičemž tentokrát se rozhodl Concept Creator posunout trošku dál do budoucnosti a ukázal svůj koncept prezentující iPhone XII, který by mohl přijít v roce 2020 a vypadá velmi povedeně. Jak ukazuje níže přiložené video, moderní zařízení nedisponuje žádným fyzickým tlačítkem a dokonce nenabízí ani žádné porty pro nabíjení.

Podle Concept Creator by mohl nabídnout další model skleněná záda sloužící k rychlému bezdrátovému nabíjení a kovovou konstrukci bez jakýchkoliv výřezů či otvorů. Vzhledem k tomu, že výrobci směřují k modernímu řešení bezdrátových technologií, jako je například dobíjení či poslech hudby, podobného pokroku bychom se možná dočkat mohli. Na zadní straně pak objevíme trojici objektivů s LED bleskem a celkově zařízení působí elegantně díky svému minimalistickému designu. Co na něj říkáte? Piště do komentářů.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz