Nabídne očekávaný iPhone 12 menší velikost, než iPhone 8?

V řadě nepřetržitých zpráv o inovacích týkajících se nově představeného operačního systému iOS 14, které se s největší pravděpodobností až do podzimu nezastaví, jsme nějak zapomněli na spekulace týkající se vlajkového modelu iPhone 12. Jeho vydání by totiž mohlo charakterizovat novou etapu vývoje chytrých telefonů. Inženýři z Cupertina totiž plánují externí redesign letošního modelu, přidání čtvrté čočky fotoaparátu, změny v obsahu balení, ale také chystají provést změnu velikosti konstrukce. Čtěte dál…

Ukázalo se, že kalifornský Apple se rozhodl znovu hrát s úhlopříčkami obrazovek svých chytrých telefonů. Dva ze tří modelů zařízení iPhone 12 podstoupí velké změny a nabídnou displeje o velikosti 5,4″ a 6,7-palců. Aby zákazníci nebyli zmateni v nabídce sortimentu a mohli snadno rozlišit jednotlivé modely, v Cupertinu se rozhodli seřadit modelové řady podle velikosti displeje. Základní iPhone 12 bude mít 5,4 palcový displej, střední verze 6,1″ a největší vlajková loď dostane zobrazovací panel o velikosti 6,7 palce.

iPhone 12 by měl nabídnout nejsilnější redesign za poslední roky ...

Vzhledem k absenci rámečků kolem displeje u posledních modelů ovlivní snížení velikosti panelu také samotnou konstrukci zařízení. Pokud Apple zmenší velikost obrazovky nejkompaktnější vlajkové lodi iPhone 12 z 5,8″ na 5,4″, pak bude dokonce menší než iPhone 8 a o něco větší, než původní iPhone SE. Tento krok se zdá logický, protože uživatelé se stále zajímají o kompaktní smartphony, ale nechtějí souhlasit s kompromisem, jehož roli hraje nový iPhone SE.

iPhone 12 Studies May Be Postponed Due To Corona Virus Outbreak ...

Pokud se budeme soustředit na iPhone 12 Pro střední třídy, jedná se o nejvýraznější zařízení z modelové řady 2020. Jedná se totiž o jediný model, který si zachoval existující velikost obrazovky, tedy 6,1-palce. Dočkáme se nejméně tří fotoaparátů, zobrazovacího panelu s technologií AMOLED a rozlišením Full HD a ocelový rámeček, který vystřídá méně kvalitní hliník. Třetí a největší varianta bude nejpokrokovějším smartphonem. Navzdory téměř identickým rozměrům s iPhone 11 Pro Max získá nový produkt o 0,2 palce větší displej. Jeho úhlopříčka tedy bude rovna 6,7 ​​palce. Upřímně řečeno, zvýšení je malé, ale zjevně není zbytečné. Nakonec by velký smartphone měl mít velkou obrazovku, která nemusí být ovládána jednou rukou.

Přečtěte si také:  Dva iPady jako notebook? Apple zkoumá všechny možnosti.

Apple iPhone 12 High Resolution Display Upgrade Leaks


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz