Na internet unikly fotografie levnějšího modelu iPhone Xc.

V posledních několika týdnech je internet plný spekulací, uniklých fotografií a konceptů prezentující letošní generaci jablečných telefonů od Applu. Není se čemu divit, jelikož do oficiálního zahájení konference zbývá pouze několik dnů a máme se rozhodně na co těšit. Je již zcela potvrzeno, že kalifornský gigant chystá rovnou tři různé generace iPhonů, přičemž levnější model dostane údajně označení iPhone Xc a některé zákazníky příjemně potěší.

Zahraniční vývojář, Benjamin Geskin sdílel další zajímavé informace týkající se letošních novinek. Na svém Twitter účtu publikoval několik snímků, které prezentují iPhone Xc ve třech barevných variantách. Jedná se konkrétně o červený, černý a bílý odstín, přičemž svým vzhledem a rozměry výrazně připomíná loňský iPhone 8. Nebude chybět ani vystouplá čočka zadního fotoaparátu a miniaturní slot s podporou dvojice SIM karet, což je dle našeho názoru spíše nereálné. Bližší informace se dozvíme na plánované konferenci Keynote, která proběhne již 12. září od 19 hodin našeho času.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz