Na internet unikla fotografie letošního iPhonu. Jak bude vypadat?

V předchozím článku jsme vás informovali o tom, že známe datum představení letošních iPhonů. Společnost Apple totiž oficiálně rozeslala pozvánky na mediální konferenci Keynote. Zahraniční portál 9to5Mac získal fotografii údajného modelu, který kalifornský gigant chystá odhalit již za méně než dva týdny ve svém Apple Park Campusu.

Podle dlouhodobých předpokladů jsou již ve výrobě celkem tři různé varianty, konkrétně 5,8-palcové OLED zařízení, 6,5″ OLED zařízení, které můžeme považovat jako iPhone X Plus a 6,1-palcové LCD zařízení, které bude lákat na nižší pořizovací částku. Právě níže přiložené fotografie, které byly sdílené, potvrzují existenci dvou OLED modelů ve zlatém provedení , přičemž v loňském roce jsme se dočkali pouze stříbrné a černé verze. Nové letošní iPhony mají být vybaveny displejem s tenkými rámečky a zapomenout můžeme na domovské tlačítko Home Button, které společnost Apple nahradila systémem Face ID. Podle uniklých informací plánuje Apple označit 5,8-palcový a 6,5 palcový iPhone jako „iPhone XS“, což je velmi zajímavé. Na bližší informace si ještě budeme muset počkat.

Zdroj: 9to5Mac.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz