Místo iPadu dostal prázdnou krabici, následně byl obviněn z podvodu.

Vánoční atmosféra se blíží, na internetových portálech se od prodejců objevují zajímavé nabídky na jablečné produkty a vy máte v plánu pro svojí rodinu také jeden zakoupit. Nečekaný zvrat však přichází v okamžiku, když v pohodlí domova otevřete krabičku od iPadu a místo tabletu vidíte pouze výplň z šedivé hlíny, která je přibližně totožná s hmotností originálního produktu. Tato situace potkala v minulém roce Colin Marshe z Británie, který zakoupil Apple iPad v jedné z poboček síťě Tesco.

Když se rozhodl Marsh vrátit zboží zpět do obchodu, ihned byl nahlášen místní policii. Po tří hodinovém výslechu byl obviněn z pokusu o podvod v supermarketu. Přestože po několika měsících strávených ve vězení dostal Marsh plnou náhradu, stále čeká na omluvu od společnosti Tesco, která se k případu již nechce vyjadřovat. Jak tvrdí Marsh, kvůli tomotu problému musel ukončit své vlastní úspěšné podnikání. Proč bych měl také chtít podvézt Tesco kvůli 470 librám za iPad? “Nechtějte prožít situaci, kterou jsme si s rodinou vyzkoušeli.“ Tvrdí Marsh.

To však není poprvé, kdy někdo koupil falešný iPad. V roce 2011 se podařilo mladíkovi zakoupit na parkovišti u McDonaldu 180 dolarů za iPad třetí generace, přičemž po rozbalení byl v krabici pouze kus dřeva který měl na displeji snímek obrazovky.

Přečtěte si také:  Budoucí sluchátka AirPods nabídnou senzor pro zdravotní využití.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz