Máte Macbook a potřebujete novou nabíječku? Kde ji pořídíte za skvělou cenu?

Tisková zpráva: Máte Macbook a potřebujete náhradní nabíječku? Přemýšlíte o druhé nabíječce, kterou využijete v práci, na chatě nebo u přítelkyně? Máme pro Vás skvělou zprávu. Nyní můžete nabíječky pro Macbook nakoupit za nejlepší ceny a to již od 999 kč. Modely pro staré magsafe řady 1 i 2. Nabíječky na nové modely Pro i Air s koncovkou USB-C (61W a 87W).

POUZE OMEZENÉ MNOŽSTVÍ (produkty jsou plně funkční, ale mohou mít poškozený obal)

Kompletní sortiment – Macbook nabíječky najdete zde

Potřebujete Váš macbook nabíjet na cestách? Nemáte po ruce zásuvku? Nevadí, máme pro Vás perfektní powerbanku, které utáhne i Váš notebook. Má opravdu obří kapacitu 30 000 mA a disponuje výstupem USB i USB-C. Skvělá zpráva je i ta, že powerbanku můžete nabíjet jakýmkoliv kabelem ( lightning, microUSB i USB-C). Powerbanka se umí popasovat i POWER DELIVERY technologií a proto dobijete své jablko v nejlepším možném čase.

Powerbanky pro váš notebook můžete pořídit zde

Přečtěte si také:  Jaké změny očekáváme od Apple Watch v roce 2020?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz