Majitelé iPadu Pro si stěžují na problémy se zobrazením displeje.

Jablečné tablety jsou již několik let stále oblíbeným produktem po celém světě a to i v případě, že ještě neměly podporu Apple Pencilu, externích monitorů a konektorů typu USB-C. V mnoha ohledech to bylo ovlivněno pohodlím a intuitivností operačního systému iOS, který je pro pracovní nasazení ideální kombinací. Nadšené úsměvy však v poslední době střídají spíše sprostá slova, jelikož si majitelé iPadu Pro 2018 stěžují na problémy s displejem. Čtěte dál…

Dokonce i ten nejlepší tablet může někdy selhat. Uživatelé iPadu si stěžovali na problémy s odezvou displeje. Podle nich se tablet neočekávaně začne zasekávat a dotyková gesta jsou bez reakce, nebo se zpožděním. Obvykle se to děje v náročných aplikacích nebo hrách. Zároveň však při práci s perem není tento problém pozorován. Soudě podle recenzí na sociálních sítích problém nezávisí na verzi operačního systému.

Alespoň uživatelé iOS 12.3, iOS 12.4, iOS 12.4.1 a iOS 13 si stěžují na jeho projev. Jediným způsobem, jak dočasně opravit tablet, je jeho uzamčení a opětovné odemčení. Tento postup vrací citlivost zařízení, ale ne na dlouhou dobu. Po nějaké době, uživatelé připouštějí, že displej začne znovu protestovat a praktikovat dotyky se zpožděním. Podrobnější analýza problému ukázala, že se jedná o poměrně běžný jev, který je pozorován nejen na nejnovějších iPadech Pro, ale také na modelech 2017.

Zpoždění v rozpoznávání dotyků je zjevně hardwarovým problémem a nelze jej opravit aktualizací softwaru. Proto Apple obvykle vyměňuje taková zařízení za nová. Jeden ze zasažených uživatelů požádal o výměnu čtyřikrát a pouze pátý tablet byl teprve funkční.

Výsledek obrázku pro ipad pro 2018


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz